PROBĚHLÉ AKCE 2019

VLTAVA 2019
8. 5. - 12. 5. 2019
 
Stejně jako každý rok jsme si i letos vydali na soustředění na řeku Vltavu. Akce probíhá již v pravidelném termínu - květnu. Ideální čas pro skautské vodáky, nikde není moc vodáků a tak máme i čas a prostor na učení správné techniky, záchrany a samozřejmě také nějaké to blbnuté na jezech :) 
Letos jsme vyráželi již v ranních hodinách a v tento den dokonce stihli splout řeku Sázavu. Ostatní dny jsme si již užívali krás řeky Vltavy. 
Na ubytovně jsme hráli plno her a naučili se plno nového. 
 
Akce se nás zúčastnilo celkem 63, což je snad i rekordní počet a my jsme za to moc rádi. A doufáme, že se v hojném počtu a tak skvělé partě sejdeme opět v roce 2020.
Za tak rekordní počet musíme poděkovat nejen Vám, ale také městu Mimoň a Libereckému kraji. 
Díky dotace z města Mimoň jsme mohli plout na vlastních lodích a díky Libereckému kraji jsme mohli ponížit účastnické poplatky a tím se celá akce stala přijatelnější pro všechny z vás. 
 
 
Všechny fotografie naleznete v oddílových albech 2. a 3. oddílu.
 
 

XXIV. MEANDRY 2019

BOJ O MIMOŇSKÉ PÁDLO

31. 5. - 1. 6. 2019
 
 
Červen a s ním již tradiční boj o mimoňské pádlo se kvapem blíží a my dnešním dnem spouštíme registraci!
 
Meandry - boj o mimoňské pádlo
 • závody pořádané přístavem Ralsko Mimoň
 • štafeta 5 členných posádek 
 • štafeta dvojic
 • kanoe, běh, horské kolo, silniční kolo a pramice
 • určeno nejen pro skauty, ale i širokou veřejnost
 • starty v mnoha kategoriích - od skautů (10 let) až po zombie (nad 50 let)
 • pořádná dřina, ale super parta a skvělá zábava 
.... to vše s námi můžeš zažít !!! :) Stačí si jen pořádně přečíst níže přiložené propozice, vyplnit přihlášku a v pátek 31. 5. 2019 dorazit do Hradčan! 
 
Nezapomeňte se pro inspiraci a motivaci podívat na reportáž, fotky a výsledky z minulých ročníků (nabídka menu Meandry -> fotogalerie a video + výsledky)
 
 
FORMULÁŘ k registraci posádky
 
PROPOZICE k celému závodu (.pdf)

 


            MEANDRY 2017

XXII. MEANDRY 2017 

2. 6. - 3. 6. 2017
 
 
Červen a s ním již tradiční boj o mimoňské pádlo se kvapem blíží a my dnešním dnem spouštíme registraci!
 
Meandry - boj o mimoňské pádlo
 • závody pořádané přístavem Ralsko Mimoň
 • štafeta 5 členných posádek 
 • štafeta dvojic
 • kanoe, běh, horské kolo, silniční kolo a pramice
 • určeno nejen pro skauty, ale i širokou veřejnost
 • starty v mnoha kategoriích - od skautů (10 let) až po zombie (nad 50 let)
 • pořádná dřina, ale super parta a skvělá zábava 
.... to vše s námi můžeš zažít !!! :) Stačí si jen pořádně přečíst níže přiložené propozice, vyplnit přihlášku a v pátek 2. 6. 2017 dorazit do Hradčan! 
 
Nezapomeňte se pro inspiraci a motivaci podívat na reportáž, fotky a výsledky z miného ročníku (nabídka menu Meandry -> fotogalerie a video + výsledky)
 
 
FORMULÁŘ k registraci posádky
 
PROPOZICE k celému závodu (.pdf)

 


            SKAUTSKÝ PLES 2017


SKAUTSKÉ VÁNOČNÍ TRHY 2016


 

Vážení partneři, sponzoři, rodiče, přátelé a všichni naši příznivci,

 

rádi bychom Vás informovali, že ke dni 1. dubna 2015 dochází ke změně názvu našeho spolku
Junák – svaz skautů a skautek ČR, přístav „Ralsko“ Mimoň (IČO: 62237527) na nový název:

Junák - český skaut, přístav Ralsko Mimoň, z. s.

K této změně dochází proto, že k 1. dubnu 2015 dochází ke změně dosavadního názvu našeho hlavního spolku Junák – svaz skautů a skautek ČR (IČ: 00409430), jehož jsme součástí a od kterého je náš název odvozen. Skautská organizace v České republice se tak od daného data nově jmenuje Junák - český skaut, z. s. Nový název je k dohledání ve spolkovém rejstříku (https://or.justice.cz).

Jakkoli je změna názvu změnou nezanedbatelnou, nic ostatního se pro nás ani pro Vás nemění. Nejen, že trvají všechny naše smluvní i jiné závazky vůči druhým stranám, ale především je Junák i nadále největší výchovnou organizací u nás, která skrze svůj program a díky dobrovolnickému nasazení tisíců dospělých vedoucích všestranně rozvíjí desetitisíce dětí a mladých lidí, kteří se společně a v souladu se skautskými myšlenkami snaží dělat svět kolem nás lepším. Jsme rádi za podporu, které se nám od Vás v naplňování našeho poslání dostává.

Další informace o skautingu v České republice najdete na oficiálních stránkách Junáka www.skaut.cz.


Novinky

Skautský ples 2017

14.01.2017 10:56

—————

SKAUTSKÉ VÁNOČNÍ TRHY

01.12.2016 23:04

—————

Napříč Prahou - přes Tři jezy 2014

01.10.2014 18:43
  Byl to krásný závod! Přálo nám nejen počasí, ale i vltavská voda :) Domů jsme si převzli dvě stříbra - roveři a vlčata z 2. oddílu a jeden bronz - skautky z 3. oddílu a jednu smutnou bramborovou - skauti z 2. oddílu! I další posádky si vedly skvěle - všišchni si totiž parádně poradili s jezy...

—————

Odemykání Ploučnice 2014

29.03.2014 13:00
Sraz před jednou hodinou odpolední u loděnice na skautském domě.  S sebou věci na vodu a 20 Kč na autobus.  Doražte s námi otevřít vodáckou sezonu 2014 a přivítat jaro! :)

—————

Napříč Prahou - přes tři jezy 2013

01.10.2013 18:49
Domů jsme si převzli dvě zlata, jeden bronz a jednu smutnou bramborovou! I další posádky si vedly skvěle - 15. a 8. místo. Jako každý rok náš přístav vyjel na sváteční den do Prahy, zabojovat nejen s ostatními posádky, ale hlavně se zrádnými pražskými jezy!   Díky všem za skvělou reprezentaci...

—————

Přístavní zahajovačka 2013

17.09.2013 09:49
Přístav Ralsko Mimoň zahájil skautský rok 2013/2014 společně v Benešově nad Ploučnicí. Účast byla suprová - celkem 64 osob! A že si to všichni užili :) Koupání za tmy v termálním koupališti... V sobotu se rozdělili na dvě sekce - jedna navštívila zoo v Děčíně, druhá si splula Ploučnici až do...

—————

Meandry 2013

05.06.2013 19:24
Meandry 2013 ve znamení deště! Ale protože nejsme z cukru, pustili jsme se jako opravdoví vodní skauti do boje se skutečným nepřítelem - deštěm! Respekt všem, kdo se vrhli do mírně rozbouřenější Ploučnice! A tady už výsledky: Kompletní výsledky ve všech kategorií: KATEGORIE.pdf (276600) Výsledky...

—————

ODEMYKÁNÍ PLOUČNICE

17.04.2013 07:32
Z důvodu špatného počasí se odemykání Ploučnice přesunulo na termín pátek 26. 4. 2013! Sraz v 15:00 u loděnice na skautském domě. S sebou věci na vodu a 20 Kč na autobus. Doražte s námi otevřít vodáckou sezonu 2013 a zároveň konečně přivítat to jaro! :)

—————

Přihlašování na MEANDRY 2013

17.04.2013 07:28
Pro přihlášení na letošní ročník Meandrů, můžete využít elektronické přihlašování! Elektronickou přihlášku najdete pod tímto odkazem: PŘIHLÁŠKA  Dalším informace o pravidlech viz v článku níže.

—————

XVIII. Meandry 2013

17.04.2013 07:18
  XVIII. Meandry 2013 Štafeta 5 členných posádek,                                   pořádaná přístavem...

—————


PIŠ, PIŠ, COKOLIV!

Datum: 23.01.2021

Vložil: Jeskam

Titulek: Hello world

:)[url=https://stroi-archive.ru/]:)[/url]:)

Odpovědět

—————

Datum: 23.01.2021

Vložil: bifmhidri

Titulek: сайт гидра

<h1>Сайт Hydra – лучший магазин моментальных покупок Даркнета </h1>
<h2>Гарантии отсутствия обмана </h2>
Hydra позволяет рассчитывать на качество товара. Доказать, что препараты качественные, магазины могут, заказав сертификацию. При прохождении проверки данные об этом будут показаны в карточке.
Ещё одна гарантия – подтверждение покупки в течение 24 часов. Когда покупатель убедился, что всё в порядке, сделка закрывается. Если возникли проблемы – можно открыть спор. Если доказана вина магазина, средства будут возвращены клиенту. У магазина снижается рейтинг, а постоянное мошенничество приводит к бану. Из-за этого мошенников на торговой площадке практически нет.


https://hydra4jpwhfx4mst.oniom.ru/
[url=https://hydra4jpwhfx4mst.oniom.ru/]
гидра тор ссылка[/url]

Odpovědět

—————

Datum: 22.01.2021

Vložil: CharlesBen

Titulek: Реконструкция фундамента винтовыми сваями цена под ключ

[b][url=https://novostroyka63.ru/]Цена куба фундамент[/url][/b]

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

Odpovědět

—————

Datum: 22.01.2021

Vložil: gorehydim

Titulek: сайт hydra

<h1>Сайт Гидра – лучший магазин моментальных покупок Даркнета </h1>
<h2>Как совершить покупку на Гидре </h2>
Купить товар на сервисе Hydra можно при выполнении несложных действий:
1. Указать населённый пункт в перечне вверху. Хотя там уже стоит место, указанное при регистрации. Дополнительно можно выбрать район и станцию метро.
2. Указать категорию товара в меню слева. Указать вариант размещения товара – например, закладку или прикоп.
3. Познакомиться со списком доступных магазинов. Найти нужный товар и зайти на его карточку.
4. Познакомиться с отзывами. Если всё нормально – перейти к покупке.
5. После перехода к форме заказа указать способ оплаты. Это может быть Биткоин, Киви, пополнение счёта и даже игру в рулетку.
6. Узнать расположение закладки и взять товар в указанном месте.
7. Написать отзыв, показав другим клиентам, что товар качественный – или были проблемы.
8. Добавить магазин в «Избранное» чтобы было проще заходить из личного кабинета.
Покупая товар, необходимо знать несколько правил. При появлении проблем клиент может открывать с продавцами споры с участием администрации. Первая покупка совершается только за Bitcoin. Если выбран вариант «рулетка», можно сыграть на поле 10 х 10. Это позволяет сэкономить на покупке, делая ставки на квадратном поле 10х10. Ещё один вид экономии – купон. Использовать его можно для оплаты не больше 50процентов стоимости товара.

https://hydra3rudf3j4hww.oniom.ru/
[url=https://hydra3rudf3j4hww.oniom.ru/]
ссылка hydra[/url]

Odpovědět

—————

Datum: 22.01.2021

Vložil: Jessecof

Titulek: вполне себе годнота

Годнота спасибо

Odpovědět

—————

Datum: 22.01.2021

Vložil: biudrgidr

Titulek: hydra onion зеркало

<h1>Веб-ресурс Гидра – лучший магазин моментальных покупок Даркнета </h1>
<h2>Регистрация </h2>
Для использования площадки нужно пройти регистрацию. Это позволит покупать товары, пользоваться форумом, общаться с техподдержкой, наркологом или юристом. Чтобы зарегистрироваться от пользователя требуются несколько несложных действий:
1. Зайти на площадку и ввести проверочный код.
2. В регистрационной форме указать все идентификаторы для входа. Логин – английскими литерами. Отображаемое имя можно вводить на русском.
3. Завершить регистрацию и согласиться с правилами сайта.
После того как посетитель зарегистрирован идентификаторами можно пользоваться для входа в кабинет. В нём находится информация о заявках и оплате, предложениях скидки, можно настроить двухфакторную аутентификацию.

https://hydra2exghh3rnmc.oniom.ru/
[url=https://hydra2exghh3rnmc.oniom.ru/]
hydra onion зеркало[/url]

Odpovědět

—————

Datum: 22.01.2021

Vložil: DesignEleni

Titulek: Ландшафтный дизайн под ключ


Ландшафтный дизайн под ключ – это Ваше преимущество. Вы получаете готовый сад с гарантией в кратчайшие сроки. <a href="https://t.me/s/landscap_design">Ландшафтный дизайн под ключ</a> от нашей компании учитывает все виды проектных и строительных работ, а также работы по озеленению и уходу.

Odpovědět

—————

Datum: 22.01.2021

Vložil: Darylveply

Titulek: Мобильные номера

Мобильные номера

<a href=https://phonemobiles.ru/kody-operatorov/russia/kakoy-operator-994/>какой оператор 994</a>

[url=https://phonemobiles.ru/kody-operatorov/russia/kakoy-operator-951/]какой оператор 951[/url]

Odpovědět

—————

Datum: 21.01.2021

Vložil: EugeneHievy

Titulek: Прикольные фотки

Привет всем!
Нашел удивительную фотоподборку на этом сайте: https://okaybro.ru :
смотреть крутые тачки https://okaybro.ru/krutye_tachki_mashiny/
10 великолепных идей, проданных за копейки https://okaybro.ru/4449-10-velikolepnyh-idey-prodannyh-za-kopeyki.html
Фестиваль Спасская башня 2016 [url=https://okaybro.ru/6328-festival-spasskaya-bashnya-2016.html] Фестиваль Спасская башня 2016 [/url]

Odpovědět

—————

Datum: 21.01.2021

Vložil: Robertcuh

Titulek: Скачать порно

<a href="<a href="url-адрес">Текст</a>">Скачать порно</a>
<a href="url-адрес">Текст</a>

Odpovědět

—————

Naše akce

SKAUTSKÉ VÁNOČNÍ TRHY

01.12.2016 22:55

—————

SKAUTSKÉ VÁNOČNÍ TRHY

01.12.2016 22:52

—————


Naše akce

Zahajovací akce - BENEŠOV nad Ploučnicí

01.10.2010 13:17
 O víkendu 18. - 19.9.2010 se uskutečnila celopřístavní akce, kterou jsme zahájili další skautský /školní/ rok.  Za účasti skoro všech oddílů jsme se sešli v počtu 42 lidí na mimoňském vlakovém nádraží, kde na nás čekalo překvapení v podobě historických parních lokomotiv. Ve stejný den se...

—————

MEANDRY 2010

04.06.2010 13:03
Informace o 15. ročníku boje o mimoňské pádlo, aneb Meandry 2010! XV.Meandry 2009 Štafeta 5 členných posádek, pořádaná přístavem „Ralsko“Mimoň Termín: 4.-5.6.2010 Místo: Mimoň a okolí Prezentace: Hradčany – sk.chata Velitel závodu: Jan Šantora-Cipajs Startovné: 250 Kč za posádku Startovat mohou ne...

—————

ODEMYKÝNÍ PLOUČNICE - JAKÉ TO BYLO?

18.04.2010 13:46
Paní Zima letos kralovala skutečně dlouho, a tak mohlo jaro nastoupit až ke konci měsíce března. Vodní skauti z mimoňského přístavu oslavili příchod jara tradiční vodáckou akcí - Odemykáním řeky Ploučnice. Samotnému sobotnímu Odemykání předcházela páteční noční plavba skautských žen. Vraťme se...

—————

20.2. Přístavní výprava do minulosti

27.02.2010 14:54
V neděli 21.2. jsme podnikli přístavní výpravu do míst, kde se před 20 lety ujednalo obnovení našeho přístavu (dříve střediska) v Mimoni. Přestože byl  na náměstí Masopust, tak se nás sešlo kolem 25. Alejí jsem došli na místo pod Ralskem, kde si opékáme buřty na ohni. Cipajs,...

—————

20 LET OBNOVENÍ ČINNOSTI JUNÁKA V MIMONI

19.02.2010 17:01
20 LET JUNÁKA V MIMONI V lednu tomu je již 20 let od obnovení činnosti JUNÁKA v Mimoni. Naše oslavy se promítnou do většiny celopřístavních akcí, ale tuto neděli se všichni společně vydáváme do míst, kde to před 20 lety všechno začalo. Jak to kdysi bylo nám povypráví někdo, kdo toho ví snad...

—————


MEANDRY 2018

n

09.05.2018 21:23
XXIII. MEANDRY 2018  2. 6. - 3. 6. 2018     Červen a s ním již tradiční boj o mimoňské pádlo se kvapem blíží a my dnešním dnemspouštíme registraci!   Meandry - boj o mimoňské pádlo závody pořádané přístavem Ralsko Mimoň štafeta 5 členných...

—————

Všechny články

—————